Mi Robot Vacuum Mop wyłącza się podczas pracy?

Mi Robot Vacuum Mop to tani robot sprzątający z podstawowymi funkcjami, a także z opcją mopowania podłóg za pomocą zewnętrznej podstawki z pompką wody. Sprawdzi się bardzo dobrze w podstawowych czynnościach sprzątania i wycierania powierzchni na mokro. Wjedzie często tam gdzie większe odkurzacze z kopułką lasera LDS nie przejadą.

Jednak i ten model może napotkać pewien problem objawiający się nagłym wyłączniem w trakcie pracy. Zdarza się to zwykle po paru minutach pracy niezależnie od stopnia wykorzystania energii z baterii.

Jeśli Mi Robot Vacuum Mop wyłącza się podczas pracy to można sprawdzić czy:

Jeśli po sprawdzeniu powyższych czynności usterka dalej występuje to warto wysłać taki sprzęt do naszego serwisu ponieważ jest to wada płyty głównej, którą naprawiamy. Koszt naprawy tego problemu jest wciąż akceptowalny.

Tagi: ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Marian
Marian
10 miesięcy temu

Dreame F9 nie widzi stacji ładowania , wyłącza się i jaki koszt naprawy?

Wiktoria
Wiktoria
3 miesięcy temu

Witam
Mój robót Xiaomi Mi vacuum cleaner mop essential na 100% bateria po włączeniu id razu gaśnie i wyskakuje komunikat że słaba bateria po podłączeniu praktycznie od razu jest 100provent ale dalej się nie włącza.
Proszę o pomoc

Ewelina
Ewelina
3 miesięcy temu

Witam. Robot wyłącza się po paru minutach pracy . Chciałbym wysłać do naprawy. Proszę o kontakt

Wojciech
Wojciech
2 miesięcy temu

Właśnie dostałem Mi robót vaccum mop pro. Odkurzacz popracuje chwilę obojętnie w którym trybie i się wyłącza. Na nic nie reaguje trzeba go zamieść do bazy wtedy wszystko działa. Co to za usterka i jaki koszt naprawy

Acid
Acid
2 miesięcy temu
Reply to  Wojciech

Ok 300 zł

Adrianna
Adrianna
2 miesięcy temu

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential wyłącza się podczas pracy przy pełnej baterii. Nie idzie go włączyć trzeba go zanieść na stacje ładująca w aplikacji komunikatu iż odkurzacz jest w trybie offline.
Odkurzacz zakupiony 17 miesięcy temu .

Kinga
Kinga
1 miesiąc temu

Dzień dobry,
Mój dokładnie 2 letni Xiaomi Mi Robot Vacuum-mop Essential (MJSTG1) zaczął się wyłączać/rozłądowywać.

  1. kiedy włączam odkurzanie normalnie jak zawsze – wyłącza się od razu po wjechaniu na dywanik lub po kilki minutach gdziekolwiek na płaskiej powierzchni – trzeba go ponownie od razu ładować (czyli jakby od razu po minucie potrafi się rozładować do 0
  2. kiedy wyjmę pomarańczową szczotkę to wszystko działa jak należy – nie zacina się, nie rozładowuje za szybko, jednak bez tej szczotki nie odkurza dokładnie

Myślałam, że może ta szczotka się już wyrobiła – kupiłam nową, wymieniłam filt, jednak w ogóle to nie pomogło.
Jak mniemma uszkodzony jest mechanizm który kręci tą szczotką i to zużywa całą baterię? trochę tak to wygląda przynajmniej.

Czy to częsty problem? czy jest możliwość naprawy czegoś takiego i jaki jest przybliżony koszt takiej naprawy?

Z góry dziękuję

Marzena
Marzena
23 dni temu

Odkurzacz po minucie lub dwóch odkurzania wraca do stacji. Co może być?

Paweł
Paweł
2 dni temu

Dzień dobry. Mój robót vacuum pierwszej generacji zaczął wyłączać się po komunikacie, aby wyczyścić filtr.
Wymieniłem HEPA oczyściłem odkurzać, rozkręciłem obudowę i udrożniłem kanał , oraz oczyściłem mały gąbkowy filterek. Wszystko podkręcałem i odkurzacz już nie komunikuję o oczyszczeniu filtra , ale nadal po kilku minutach pracy sam się wyłącza. Bateria na poziomie 80%.
Poddałem się. Proszę o wsparcie

Acid
Acid
2 dni temu
Reply to  Paweł

Bateria do wymiany. Po latach już tak może być. Dla większości baterii w robotach 4 lata to już w praktyce górna granica. A zwykle 2-3