Serwis odkurzaczy

W MiCenter we Wrocławiu wykonujemy serwis i naprawę odkurzaczy / automatycznych robotów sprzątających Xiaomi/Mijia/Roborock/Xiaowa.

Prawidłowa praca odkurzaczy Xiaomi i innych zależy od ich właściwego użytkowania i utrzymania. Po kilku miesiącach pracy w naszych domach podzespoły takie jak szczotki czy filtry podlegają wymianie, aby zapewnić dalsze, skuteczne działanie. Po kilku latach natomiast odkurzacze wymagają… odkurzenia, czym także się zajmujemy. Kurz i brud zgromadzony w szczelinach obudowy, w mechanizmach kół czy silniczków może powodować ich awarie.

Poniżej tekstu można nam zadać pytanie w komentarzach!

Naprawiamy usterki robotów sprzątających związanych z:

 • zawilgoceniem lub zalaniem (np. wciągnięcie wody)
 • nagromadzeniem brudu w mechanizmach
 • zużyciem podstawowych podzespołów
 • wciągnięciem ciał obcych np. cukierków, ziaren, które mogą uszkodzić turbinę
 • zużyciem baterii

Odkurzacze:

Wykonujemy serwis odkurzaczy / robotów sprzątających następujących marek i modeli:

 • Roborock S50
 • Roborock S55
 • Roborock S6
 • Roborock S5 MAX
 • Mijia Robot 1/1S
 • Mi Robot Vacuum Mop Pro
 • Mi Robot Essential
 • Dreame F9
 • Mi Robot 1C
 • Viomi V2, V3
 • Xiaowa Plus
 • Xiaowa Lite

Co w ofercie?

Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów do odkurzaczy przez nasz Sklep:
https://sklep.micenter.pl/pl/c/Odkurzacze-MI/114

Gdzie naprawić?

Sprzęt do naprawy można nam dostarczyć osobiście do naszego serwisu na Jackowskiego 57/D we Wrocławiu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny celem umówienia się na naprawy. Sprzęt można do nas też wysyłać kurierem lub paczkomatem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian
Sebastian
2 miesięcy temu

Mój Viomi S9 po 3 tygodniach pracy dostał „błąd wentylatora”. Jak to naprawić? Wszystko wyczyszczone, reset nie pomaga.

Acid
Acid
29 dni temu
Reply to  Sebastian

Witam. Do 400 zł zależnie czy trzeba wymieniać turbinę.

Janusz
Janusz
1 miesiąc temu

Mi Robot Essential mam problem po włączeniu języka Polskiego mówi jedną komendę i milczy , inne języki działają reset nic nie pomógł co z tym zrobić

Wojciech
Wojciech
29 dni temu

Dreame F9 po 2mc użytkowania po 2sec odkurzania prosi o sprawdzenie filtra. Filtr czysty, w apce zresetowany z 78% na 100%. Hard reset nie pomaga.

Acid
Acid
29 dni temu
Reply to  Wojciech

Witam możliwe, że problem jest z turbiną lub zatkanym kanałem ssącym.
A w ostateczności wada płyty głównej.

Patryk
Patryk
28 dni temu

Czy części zamienne do roborock 1C będą pasowały do s7??

Patryk
Patryk
28 dni temu
Reply to  Patryk

s5 s6*

Acid
Acid
28 dni temu
Reply to  Patryk

Tylko niektóre z S5 pasują do S7. Turbina i może silniki kół.

Marta
Marta
22 dni temu

Posiadam odkurzacz Xiomi Eve. Przestał podawać wodę. Brak komunikatu o błędzie.

Michał
Michał
7 dni temu
Reply to  Bartek Feltman

Czy przy pierwszym mopowaniu należy jakoś przygotować robota oprócz tego co w instrukcji ? Zakupiony parę dni temu odkurza, ale nie podaje wody. Pojemnik uzupełniony mop dobrze zamontowany.

Emil Malmsten
Emil Malmsten
17 dni temu

Witam, moj nowy Viomi S9 Alpha od nowa nie uzywa wody na czasie mopowania. Moze pompa nie dostanie prad albo po prostu nie dziala. Ile to kosztuje naprawic?

Sara
Sara
10 dni temu

Witam posiadam robot vacuum d9 i cały czas wyskakuję komunikat o czujnik zderzeń zablokowany oczyść go lub włącz urządzenie w innym miejscu… Lecz czujnik nie jest zablokowany ? Co może być przyczyną czy naprawiają państwo taka wadę

Krystyna
Krystyna
5 dni temu

Posiadam odkurzacz Viomi V3. Po ostatniej aktualizacji telefonu, aplikacja w telefonie nie obsługuje odkurzacza. 5 miesięcy temu również po aktualizacji wystąpił ten sam problem, ale przeczytałam gdzieś, że należy zamienić język na Chiński i może to pomóc i rzeczywiście pomogło. Teraz niestety nic nie działa, Odinstalowałam i zainstalowałam od nowa aplikacje do Viaomi, ale dalej nie modę się połączyć. Odkurzacz jest sprawny i ręcznie uruchomiony działa. Przeczytałam gdzieś, ze to jest problem aplikacji. Wyłączałam i włączałam odkurzacz, ale nic nie jest wstanie go uruchomić z telefonu. Internet i telefon mam od dawna ten sam, wiec to nie jest ten problem.

Bardzo proszę o pomoc i wskazówki

Marcin
Marcin
1 dzień temu

Roborock S7. Nowy. Działał miesiąc, po czym nagle stracił połączenie WiFi z routerem. Reset WiFi i przywracanie ustawień fabrycznych nic nie daje. Aplikacja Roborock na telefonie wykrywa Robota. Z kolei robot wykrywa domową sieć 2,4 G. Po wpisaniu hasła następuje pozytywne łączenie telefonu z robotem, przekazywanie danych, ale krok trzeci czyli łączenie z WiFi nie powodzi się (robot mówi, żeby sprawdzić hasło, ale ono jest na 100% ok). Robot wykrywa, ale nie łączy się również z innymi sieciami Wifi (hotspotami), które roboczo tworzyłem z różnych telefonów. Z racji kupna robota nie przez polski system dystrybucji i jak się okazuje lewego zagranicznego dostawcę mam utrudnioną sprawę z gwarancją, stąd muszę naprawiać go na własną rękę…

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x