Modyfikacja softu w hulajnodze M365 i M365 PRO

Serwis MiCenter proponuje użytkownikom hulajnog Xiaomi Mijia M365 i M365 PRO możliwość modyfikacji parametrów użytkowania urządzenia. Wystarczy wizyta u nas w serwisie z hulajnogą i w ciągu 5-15 minut możemy np. przyspieszyć hulajnogę do nawet 32 km/h (normalnie 25 km/h).

Dlaczego modyfikować oprogramowanie hulajnogi?
Nasze modyfikacje oprogramowania hulajnogi M365 umożliwiają m.in. zwiększenie prędkości maksymalnej do nawet 32 km/h (standardowo 25 km/h) co czyni hulajnogę M365 najszybszą ze wszystkich. Możliwe są także inne modyfikacje podstawowych parametrów jazdy urządzenia np. próg załączania trybu ECO, trybu Sport, KERS czy tempomatu.

Czy zwiększenie prędkości maksymalnej wpływa na baterię?
Tak, tzn jeśli będziemy cały czas jechać szybciej to odpowiednio szybciej zużyjemy dostępną energię z baterii. Jednak większe zużycie jest akceptowalne i nie jest znacząco widoczne. 

Czy hulajnoga traci gwarancję w przypadku modyfikacji?
Tylko w momencie korzystania ze zmodyfikowanego softu. W przypadku chęci skorzystania z gwarancji hulajnogę łączymy z aplikacją Xiaomi Home, a ta pobiera fabryczny soft, który nadpisuje modyfikację. Dodatkowo zawsze można do nas podjechać celem wgrania fabrycznego softu.

Czy po modyfikacji można połączyć hulajnogę z aplikacją Xiaomi Home?
Tak, ale należy uważać by podczas połączenia z oficjalną aplikacją nie dokonała się aktualizacja oprogramowania, które nadpisze to zmodyfikowane.

Koszt instalacji to 80 zł przy wizycie w serwisie we Wrocławiu.

Tagi: , ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Damian28
Damian28
4 lat temu

Witam czy jest możliwość przerobienia m365 z softem 1.66

Kuba Żabówka
Kuba Żabówka
4 lat temu
Reply to  Damian28

Dołączam do pytania.

Acid
3 lat temu
Reply to  Damian28

TAk jest taka możliwość