Opracowaliśmy metodę naprawy płyty głównej w POCO M3 i problemu występującego w tym modelu. Dotyczy także Redmi 9T.



Naprawa POCO M3 bez utraty danych
Model POCO M3 cierpi na fabryczną wadę płyty głównej, która objawia się po czasie problemem z uruchomieniem i możliwością naładowania urządzenia.
Zwykle jednokrotne przepięcie baterii i ładowanie telefonu uruchamia go. Jest to jednak chwilowe i po czasie telefon wyłączy się ponownie. Nie pobiera przy tym praktycznie żadnego prądu podczas ładowania (do 0,07A).
Teoretycznie użytkownicy posiadający gwarancję mogą oczekiwać naprawy w autoryzowanych serwisach producenta, jednak zawsze przy oddawaniu takiego telefonu do takiego serwisu nastąpi usunięcie danych z pamięci lub nawet całościowa wymiana płyty głównej. W serwisie MiCenter naprawimy płytę główną i problem wyłączania się POCO M3 bez usuwania danych.
Nasza naprawa płyty głównej w POCO M3 i Redmi 9T uruchamia telefon.
Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów:
780 080 521
albo napisz
Witam mam pytanie bo piszecie ze znaleźliście sposób na naprawę poco m3 problem z włączaniem i ładowaniem mam taki telefon do naprawy jaki to jest koszt i cały tel muszę wysłać czy wystarczy płyta główna pozdrawiam
Cały telefon bo po naprawie sprawdzamy działanie telefonu. Zresztą poleganie by klient sam sobie montował płytę w telefonie to nie jest dobry pomysł. Proszę napisać na micenter.pl/zglos-naprawę i będzie podana wycena.
U mnie nie chciał się uruchomić po restarcie.
Pomogło przyciśnięcie przcisku włączanie i przygłaśniania jednocześnie przez 15 sekund.
Na krótko. Wyłączy się ponownie.
Należy odłączyć baterię na kilka (ca 8) godzin, aby rozpłynęł sięy jakieś pasożytnicze ładunki elektryczne. Problem w tym, że wymaga to odkręcenia osłony kamer pokrywającej całą płytę główną, ale to w sumie nic trudnego o ile ma się odpowiednio mały płaski śrubokręcik (np z chińskiego zestawu). Trzeba tylko z wyczuciem, delikatnie to robić, aby nie pozrywać gwintów. Z podobnym problemem spotykałem się w przeszłości także w innych chińskich komórkach.
P.S. Otwieranie obudowy rozpoczynamy paznokciem od gniazda karty SIMM i objeżdżamy paznokciem dookoła pamiętając o tym, że wyłączniki są przyczepione do obudowy i połączone taśmą prowadząca do płyty głównej – otwieramy więc ostrożnie, aby tej taśmy nie oberwać!
W tej naprawie w POCO M3 to kompletnie nie ma zastosowania i nie chodzi tu w ogóle o jakieś ładunki z kosmosu.
Owszem, ma i działa! Właśnie wczoraj mi się zawiesił (po raz 3-ci w ciągu kilku mies., tym razem próbie wyjścia z trybu samolotowego), przez noc się „wypróżnił”, poskładałem dzisiaj i bryka. Natomiast kombinacje z regulatorem głośności i wyłącznikiem w ogóle go nie ruszały (od czego w związku z powyższą poradą zaczynałem) i dlatego wszedłem tu, aby opisać swoje podejście i dać fizyczne wyjaśnienie. To jest urządzenie elektryczne, a nie parowe, więc o wszystkim decydują właśnie ładunki elektryczne. Pozdrawiam, kosmonauto z „kosmosu”.
Zapraszamy w takim razie do kontaktu kiedy wyłączy się już i nie włączy. Wtedy naprawimy fizycznie płytę wg. przyczyny problemu.
No to zdradź przyczynę takiego zachowania się tych telefonów
Witam. Posiadam telefon m3 z opisanym powyżej problemem. Jaki jest koszt naprawy m3 z taką przypadłością?
200zl
Witam
Czy mieliście podobne problemy z płytą główną w telefonach Poco X3?
Witam. Mam problem z telefonem POCO m3. Wylaczyl mi sie i nie chce sie wlaczyc. Mozecie pomoc?
Ccs serwis jak telefon ma mniej niż dwa lata naprawia w ramach gwarancji. Nie trzeba faktury, sprawdzą po nr imei.
Naprawa mojego już zakończona , czekam na przesyłkę zwrotna od nich
Witam . Jaki jest koszt wymiany płyty głównej w poco m3 4/128?
Raczej powyżej wartości telefonu. Dlatego ją naprawiamy w przypadku opisanym powyżej.
Rozumiem. Tak mi się wydaje że to płyta główna. Na wyświetlaczu pojawia napis Mio i nic więcej nie da się zrobić.
Witam, czy na naprawę otrzymam jakaś gwarancje aby np. po miesiącu czy 2 znów nie wyłączy się z podobnego problemu? Czy usuniecie problemu włączania wiąże się z jakimiś niedogodnościami przy dalszym użytkowaniu?
W 99% przypadków wada nie powraca co najmniej przez rok. A i po tym czasie jeszcze jest szansa na dalszą naprawę.