POCO M3 nie włącza się? Naprawa w serwisie

Opracowaliśmy metodę naprawy płyty głównej w POCO M3 i problemu występującego w tym modelu. Dotyczy także Redmi 9T.

Naprawa POCO M3 bez utraty danych

Model POCO M3 cierpi na fabryczną wadę płyty głównej, która objawia się po czasie problemem z uruchomieniem i możliwością naładowania urządzenia.

Zwykle jednokrotne przepięcie baterii i ładowanie telefonu uruchamia go. Jest to jednak chwilowe i po czasie telefon wyłączy się ponownie. Nie pobiera przy tym praktycznie żadnego prądu podczas ładowania (do 0,07A).

Teoretycznie użytkownicy posiadający gwarancję mogą oczekiwać naprawy w autoryzowanych serwisach producenta, jednak zawsze przy oddawaniu takiego telefonu do takiego serwisu nastąpi usunięcie danych z pamięci lub nawet całościowa wymiana płyty głównej. W serwisie MiCenter naprawimy płytę główną i problem wyłączania się POCO M3 bez usuwania danych.

Nasza naprawa płyty głównej w POCO M3 i Redmi 9T uruchamia telefon.

Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów:

780 080 521

albo napisz

ZGŁOSZENIE NAPRAWY

Tagi: , , ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
23 dni temu

Witam mam pytanie bo piszecie ze znaleźliście sposób na naprawę poco m3 problem z włączaniem i ładowaniem mam taki telefon do naprawy jaki to jest koszt i cały tel muszę wysłać czy wystarczy płyta główna pozdrawiam

Acid
Acid
23 dni temu
Reply to  Mateusz

Cały telefon bo po naprawie sprawdzamy działanie telefonu. Zresztą poleganie by klient sam sobie montował płytę w telefonie to nie jest dobry pomysł. Proszę napisać na micenter.pl/zglos-naprawę i będzie podana wycena.