Czy nagrywanie rozmów jest automatyczne czy muszę za każdym razem włączyć podczas rozmowy?
Domyślnie ustawiamy automatyczne nagrywanie, ale nie ma przeszkód by ustawić ręczne. Aktywowanie nagranej rozmowy odbywa się naciskając ikonkę Dyktafonu podczas rozmowy.
