Opublikowano 6 komentarzy

Jak usunąć konto Xiaomi z telefonu?

Jednym z najpoważniejszych problemów użytkowników Xiaomi (poza usterkami sprzętowymi) może być zapomniany dostęp do konta Xiaomi przypisanego do telefonu. Jeśli nie pamiętamy hasła logowania do konta Xiaomi, lub posiadamy telefon z taką blokadą to system uniemożliwi nam korzystanie z urządzenia bez wcześniejszego odblokowania dostępu do konta. Korzystanie z telefonu nie jest możliwe nawet po resecie do ustawień fabrycznych.

Jako jedyni mamy w serwisie MiCenter możliwość zdalnego usunięcia konta Xiaomi z telefonu. Po usunięciu konta będzie można zalogować się nowym lub istniejącym kontem, a pełny dostęp do urządzenia zostanie odblokowany.

Jak usunąć konto Xiaomi z telefonu?

  1. Prosimy o kontakt z serwisem wysyłając zgłoszenie serwisowe przez Zgłoś naprawę
  2. Do rozpoczęcia procesu usuwania konta potrzebujemy od Państwa otrzymać zdjęcie przedstawiające telefon z ekranem logowania do konta Xiaomi z prośbą o wpisanie hasła, kodu aktywacyjnego dostępnego po kliknięciu 10 razy na kłódkę na ekranie zablokowanego telefonu.
  3. Zdjęcia przesyłają Państwo mailowo na adres ze zgłoszenia naprawy lub odpowiadając mailowo na potwierdzenie zamówienia ze sklepu.
  4. Proces usuwania konta trwa ok 1-3 dni. O pomyślnym usunięciu poinformujemy, a także zalecimy ponowne uruchomienie telefonu, który nie wyświetli już ekranu blokady na konto.

Ważne:

  • aby pokazać ekran z kłódką i kodem aktywacyjnym należy przywrócić wcześniej telefon do ustawień fabrycznych w recovery (trzymać przyciski głośność góra i przycisk zasilania)
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments