POCO F2 Pro nie ładuje się lub rozłącza ładowanie? Naprawa w serwisie

Do wadliwych telefonów POCO dołącza także POCO F2 Pro – model z półki premium, o znacznie mocniejszej specyfikacji od POCO M3, o którym pisaliśmy wcześniej z problemem płyty głównej i możliwej u nas naprawy. Tym razem POCO F2 Pro także może być naprawiony w serwisie jeśli:

  • nie ładuje po podłączeniu zasilania USB
  • ładuje tymczasowo gdy przyciśniemy tylną obudowę

Naprawa POCO F2 Pro bez utraty danych

Jeśli POCO F2 Pro posiada jeden z podanych wyżej problemów (lub oba na raz) to bardzo prawdopodobne, że zasilanie w tym modelu wymaga naprawy z racji wady fabrycznej jednej z części (lub dwóch).

Podobnie jak z innymi wadami i te naprawiamy odpłatnie bez utraty danych w telefonie. Zwykle naprawa u nas możliwa jest w ciągu 1-2 godz.

Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów:

780 080 521

albo napisz

ZGŁOSZENIE NAPRAWY

Tagi: ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
1 miesiąc temu

Ale ta wada dotyczy wszystkich egzemplarzy? Bo wiem, że jest sporo o tym na Reddicie itp. ale sam mam już prawie dwa lata ten telefon, ładowany prawie codziennie ładowarką oryginalną i działa jak złoto. Znam też parę osób które je mają i też ok, na forum MIUIPolska też wiele osób je ma od dawna i działają. Nie jest czasem tak, że zależy to od komponentów tej tasiemki i płytki z USB-C w danym egzemplarzu? I zdarzają się wadliwe jak i dobre?